Pazartesi, Aralık 22, 2008

Windows Live Messenger 2009 ve Çoklu Ortam Yaması

zaman: 12/22/2008
Efenim 21 Aralık 2008 itibarı ile Windows Live Messenger 2009'a geçmiş bulunmaktayım.Her ne kadar temellerini geçen hafta atmış olsamda çoklu ortam yaması yok sandığım için kullanmamıştım.Haftasonu o çok mühim çoklu ortam yamasını bulmamla programı kullanmaya başladım.

Önce biraz programdan bahsedelim.Eski programa bir kaç görsel özellik ekleyip albenisini arttırmaktan başka bişey yapılmamış.
Durumlar uygun,meşgul,dışarda ve çevrimdışı görün olarak yeniden düzenlenmiş.Yani artık yemek yemenizle yada telefonla kimse ilgilenmiyor :) Bunlara küçük simgeler yerine renkler verilmiş.Uygun için yeşil,meşgul için kırmızı vs...
Tema ve skinler bizim için çok önemli olduğundan sahne denen bir çeşit resim değiştirme durumu var.Başlık kısmına istediğiniz resmi koyabiliyorsunuz.
Bide uyarı sesleri var tabi.Uyarı sesleri de çeşitlendirilmiş.Şimdi resimlerini görelim.Haa unutmadan Windows Live Messenger 2009'u şurdan Çoklu ortam yamasını burdan indirebilirsiniz...
Not:Msn 9.0 da msni iki bilgisayarda birden açmanızı sağlayan bir özellik var.Msn aynı anda iki bilgisayarda birden aktif durumda oluyor ve  bilgisayarlarla ilgili kısa bir not alıyorsunuz.(Diğer bilgisayarın adı vs.)

0 yorum:

Yorum Gönder

Dök İçini Rahatla Ayol...

 

Hep-Yek Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea